Świat Dzieci

Pełne energii animatorki zabaw dla dzieci zaprosiły nas do współpracy nad stroną internetową. Chciały, aby projekt był żywy oraz wyrażał radość jaka panuje wśród dzieci podczas zabaw i animacji ruchowych.

Budowanie wizerunku

Naszym zadaniem było zaprojektowanie takiej strony internetowej, która z jednej strony będzie mocno zaznaczała wizerunek marki i prezentowała ofertę, a jednocześnie będzie wzbudzała zaufanie. Świat dziecka to radość, energia i zabawa. Dla rodziców ważne jest również bezpieczeństwo i edukacyjny charakter gier. Wzięliśmy wszystkie te elementy pod uwagę budując makietę strony internetowej i opracowując architekturę informacji.

Mobilnie

Dużo uwagi poświęciliśmy wygodzie użytkowania na urządzeniach mobilnych. Wszystkie elementy zostały tak ułożone, aby nie zasłaniać tekstu. Przewijanie długich ekranów, menu, animacje, obrazy – wszystkie szczegóły interfejsu użytkownika zostały starannie zaimplementowane i zoptymalizowane. Zadbaliśmy by bogate tło graficzne dobrze komponowało się z zawartością strony na każdej wielkości ekranu.

Przemyślana grafika

Watercolor design koresponduje z dziecięcą zabawą, mieni się kolorami. Warstwy żywych barw przechodzą jedna w drugą tworząc niestaranne kształty. Taki właśnie jest świat dziecka!

Wkomponowane motywy maków i kwiatów polnych podkreślają swobodę i lekkość. Jednocześnie nawiązują do regionu i wzoru łowickiego, skąd pochodzą animatorki.

Współpraca z Zakładem Twórczym nad naszą stroną internetową była fantastyczna. Dzięki niej mamy stronę internetową, która przykuwa uwagę naszych potencjalnych klientów oraz podkreśla to, co dla nas najważniejsze – pozytywna energia i dobra zabawa!

Małgosia Witkowska

Świat Dzieci

null

Light Life

Poradnia dietetyki klinicznej, która dba o komfort życia swoich klientów, aby każdy dzień stał się light.
Następny projekt