Manifest

Zakład Twórczy to studio interaktywne założone z myślą o jasno określonym celu: dawać długotrwały wkład w rozwój naszych klientów i sukces ich marek. Nasza siła tkwi we wdrażaniu użyteczności i przemyślanej estetyki przy jednoczesnym kreowaniu wizerunku marki. Naszą misją jest tworzenie atrakcyjnych i efektywnych doświadczeń klientów, które łączą serce marki z sercem konsumenta.

Rzemieślnicze tworzenie. Działamy twórczo w sieci opierając się na zasadach dobrego fachu. Bazujemy na dobrych praktykach projektowania, a do tego dodajemy twórczego ducha. Dlatego można nas nazwać cyfrowymi rzemieślnikami.

Wytwór ludzkich rąk. Jesteśmy blisko klienta, jego potrzeb i oczekiwań. Tak naprawdę wkładamy trochę naszej duszy w każdy projekt, jaki tworzymy.

Podejście

01 Research

Research

Zasadnicze znaczenie ma dla nas zapoznanie się z rynkiem, konkurencją, opiniami klientów i mocnymi stronami Twojej firmy.  Pozwala nam to odkryć rzeczywiste potrzeby i nowe możliwości. W ten sposób wydobywamy prawdziwą wartość marki i tworzymy strategię budowy wizerunku Twojej firmy w sieci.

02 Strategia

Strategia

Marka to charakter i wartość Twojej firmy. Dzięki niej możesz wyróżnić się na tle konkurencji. Dlatego podstawowym znaczeniem jest posiadanie strategii budowania wizerunku marki. Powinna ona uwzględniać potrzeby klienta i jasno sprecyzowany cel. Wszystko co będziemy tworzyć: stronę internetową, projekt wizytówki czy logo będzie oparte na jednej spójnej strategii.

03 UX

UX

Projektowanie zorientowane na użytkownika sprawi, że Twój klient będzie się czuł wygodnie na stronie internetowej oraz bezproblemowo odnajdzie poszukiwane informacje. Przejrzysta, atrakcyjna grafika spotęguje pozytywne doświadczenie klienta i skłoni do wykonania oczekiwanych działań na stronie internetowej.

04 Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Celem identyfikacji wizualnej jest kreowanie wizerunku marki na rynku. Projektujemy opierając się na wcześniej ustalonej strategii, dlatego każdy element jest spójny. Tworzymy grafiki korespondujące z zastanymi elementami identyfikacji wizualnej (np. logo, strona internetowa). Finalizując prace nad projektem, wysyłamy wzorce i wytyczne systemu wizualnego do korzystania we własnym zakresie.

Dlaczego my

01 Blisko klienta

Blisko klienta

Nawiązujemy długotrwałe relacje z klientami, których traktujemy jak naszych partnerów. Status małego studia pozwala nam zawsze być blisko ich potrzeb. Stworzenie równorzędnego partnerstwa oznacza zrozumienie wyzwań, przed którymi stoją nasi klienci oraz mówienie w ich języku. Członkowie naszego zespołu pracują zdalnie, dlatego możesz kontaktować się z nami także poza godzinami pracy biurowej.

02 Full service

Full service

Holistycznie zajmujemy się strategią kreowania wizerunku małych firm. Oznacza to wygodę korzystania z różnorodnych usług w jednym miejscu: projektowanie strony internetowej, identyfikacja wizualna, SEO, SEM, social media, zakładanie elektronicznej poczty firmowej, copywritig. Nie tracisz czasu i nie ryzykujesz szukając kolejnego zaufanego wykonawcy. Wszystko znajdziesz u nas.

03 Esencja marki

Esencja marki

Co tak naprawdę wyróżnia Twoją firmę na tle konkurencji? Jak połączyć serce marki Twojej firmy z sercem konsumenta? Wsłuchujemy się w Twój biznes i jego specyfikę. Poznajemy dynamikę rynku, w którym funkcjonuje. Szukamy mocnych stron i odkrywamy nowe możliwości. Odpowiadając na potrzeby grupy docelowej, nadajemy wartość oraz wydobywamy siłę i charakter marki. Powstała strategia ma wyraz we wszystkim co tworzymy: strona internetowa, wizytówki czy grafiki na Facebooka.

04 Rzemieślnicze tworzenie

Rzemieślnicze tworzenie

Rzemieślnik tworzy solidne i trwałe rzeczy.  Nasze studio to pracownia, w której świadczymy usługi z rzemieślniczą jakością. Mamy fach w ręku – projektowanie, pozycjonowanie, tworzenie wizerunku marki, copywriting. Każda z tych dziedzin rządzi się swoimi zasadami dobrego fachu. Bazujemy na działających rozwiązaniach, by za każdym razem zaprojektować coś nowego i twórczego.

05 Samodzielność zarządzania

Samodzielność zarządzania

Digital natives chętnie skorzystają z możliwości samodzielnego zarządzania stroną internetową czy blogiem. Serwisy, które tworzymy posiadają wygodny interfejs użytkownika z udogodnieniem „przeciągnij i upuść”.

Przekazujemy wszystkie wytyczne identyfikacji wizualnej. Dzięki temu możesz podjąć wyzwanie samodzielnego tworzenia grafik np. na profil społecznościowy? Jeśli wolisz zdać się na nas, to nie ma sprawy – zajmiemy się wszystkim od A do Z.