Frezovnia

Frezovnia projektuje meble pod wymiar. Specjalizuje się we frontach lakierowanych do nowoczesnych kuchni, ale także meblach kuchennych w subtelnym stylu prowansalskim i angielskim. Tworzy meble nadając im delikatne akcenty, wydobywając piękno ze szczegółów. Frezovnia powierzyła nam zaprojektowanie Systemu Identyfikacji Wizualnej firmy, który odzwierciedli tożsamość ich marki. Kolejnym etapem było stworzenie strony internetowej oraz projektu wizytówek.

Inne spojrzenie

Zakłady stolarskie zazwyczaj kojarzone są z surowym drewnem, wiórami, heblem. Pierwszy na myśl przychodzi kolor brązowy. Jednak główną domeną Frezovnii są fronty lakierowane, co determinowało zupełnie inne spojrzenie. Brązowy kolor loga połączyliśmy ze świeżym miętowym kolorem, który wykorzystywany jest w nowoczesnych wnętrzach mieszkań.

Architektura informacji

Duży nacisk położyliśmy na właściwym rozmieszczeniu informacji, aby użytkownicy mogli szybko odnaleźć pożądane informacje. Dodatkowo łatwy dostęp do wzornika kolorów i wyboru rodzai frontów lakierowanych pozwala na szybkie podjęcie decyzji i złożeniu zamówienia.

SIW

Większość firm decyduje się na opracowanie własnego Systemu Identyfikacji Wizualnej, ponieważ korzystnie wpływa na rozpoznawalność przedsiębiorstwa. Sprawia, że staje się ono łatwiej zapamiętywane przez ludzi i wzbudza w nich poczucie zaufania. SIW w pewnym sensie buduje pozytywny wizerunek firmy, ale jest także elementem wyróżniającym ją na tle konkurencji.

Zakład Twórczy wykazał wysoki poziom inwencji podczas pracy nad tym projektem. Zespół nie tylko dostarczył wszystko zgodnie z wymaganiami projektu, ale również zasugerował kilka ulepszeń, które uczyniły strukturę witryny bardziej przyjazną dla użytkownika. Uważam to za oznakę głębokiego zrozumienia naszych potrzeb oraz zaangażownia w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszego rezultatu.

Grzegorz Defratyka

Frezovnia

null

Świat Dzieci

Młode i pełne energii animatorki dzieci zgłosiły się z chęcią współpracy nad stroną internetową. Projekt miał być żywy i radosny.
Następny projekt